Weź udział w wystawie Guangya, nowe produkty są popularne.

June 30, 2018
najnowsze wiadomości o firmie Weź udział w wystawie Guangya, nowe produkty są popularne.

W dniach od 9 do 12 czerwca 2018 roku firma uczestniczyła w corocznej wystawie Guangzhou Guangya. Przewodniczący zarządu firmy Jinnada osobiście poprowadził zespół do wzięcia udziału, szefa działu sprzedaży i odpowiednich regionalnych kierowników, szefa handlu międzynarodowego, szefa działu technicznego itd., Który można uznać za silny skład.
Firma przywiązuje ogromną wagę do tej wystawy w Guangya, planuje przed terminem i przygotowuje się skrupulatnie. Firma zaprezentowała na wystawie kilka nowych produktów, z których najbardziej reprezentatywna była wodoodporna wkładka. Produkt całkowicie zmienił historię kucania i otwierania rękami. Jest bardzo wygodne i humanitarne używanie stopy do dotykania i otwierania.
W tym samym czasie wiele innych nowych produktów, w tym gniazda stacjonarne, wtyczki smart desktop, gniazda szafek, multimedialne skrzynki informacyjne itd., Produkty firmy zostały silnie odzwierciedlone przez klientów, przyszły na stoisko firmy, aby stać i słuchać wprowadzenie produktów.
Jak zawsze, Huagong Electric będzie napędzany innowacjami, które są podstawą rozwoju przedsiębiorczości; stosować się do rozwoju technologicznego, oferując wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę, aby stworzyć większą wartość dla naszych klientów.