Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd

 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
 • Chiny Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: OEM i ODM
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 5000000-6000000
Rok założenia: 2003
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

Zhejiang Huagong Electric Co, Ltd. została założona w 2003 roku, znajduje się w pobliżu "China Electric Capital" Liushi Town, Yueqing City sąsiaduje z 104 State Road, wygodny transport.
Obecnie firma zatrudnia 100 osób, specjalizuje się w produkcji wysokopoziomowych gniazd podłogowych i blatów stołowych. Zawsze stosujemy się do "tworzenia najwyższej jakości marki doskonałości" w celu wprowadzenia zaawansowanego sprzętu produkcyjnego i testującego; skupić się na wdrażaniu filozofii zarządzania "zerową wadą"; ścisłe wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO9001, produkty przeszły certyfikację 3C i certyfikat CE.
Firma ma ponad 10 profesjonalnych i technicznych pracowników. Zgodnie z "master core technologii, rozwój podstawowych produktów, zwiększenie konkurencyjności core", pomysły rozwoju nauki i technologii, i stale rozwijać niezbędne biuro rynku, seria domowych produktów elektrycznych. 2011 przez Zhejiang Science and Technology Agency określone jako "high-tech enterprise", ma ponad 10 patentów krajowych. Zapewnienie niezawodnych produktów i usług jest naszym celem.
Firmy przestrzegające koncepcji "jakości, innowacji, postępu, współpracy", z zaawansowaną technologią, niezawodną jakością, doskonałą obsługą, przez 10 lat ciągłego rozwoju w nowoczesnych biurowcach, halach wystawowych, lotniskach, dworcach kolejowych, bankach, szkołach, szpitalach, telekomunikacja i inne dziedziny stworzyły prawie dziesięć tysięcy dzieł klasycznych, produkty eksportowane do Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i Europy oraz innych krajów. Stał się znanym producentem OEM, producentem ODM wspierającym współpracę.
Doskonałość technologiczna, aby stworzyć piękno życia. Pracownicy elektryczni chętnie współpracują z Tobą, aby stworzyć lepszą przyszłość!

Historia

Założona w 2003 roku, zatrudnia 70-100 pracowników. Naszą główną działalnością jest gniazdko sieciowe i gniazdko komputerowe. Produkty sprzedawane za pośrednictwem globalnej sieci marketingowej, nie tylko w celu zaspokojenia popytu na rynku krajowym, ale również eksportowane do ponad 30 krajów.
Firma zajmuje się badaniami i rozwojem oraz produkcją podstawki podłogowej i stołowej od 15 lat. Dzięki wysiłkom zespołu technologia jest bardzo dojrzała. Obecnie nasza firma zakończyła badania i rozwój setek modeli i wprowadzono do produkcji i sprzedaży.

 • 2003 Firma założyła i rozpoczęła produkcję
 • 2010 Firma przeszła audyt certyfikacji systemu ISO.
 • 2011 Firma otrzymała honorowy tytuł "Firm Technologii Wzrostu" w mieście
 • 2014 Firma otrzymała honorowy tytuł "National Standards of Safety Leveling Enterprise" w mieście
 • 2014 Firma otrzymała honorowy tytuł "Centrum Badań i Rozwoju Przedsiębiorstw Komunalnych" w mieście
 • 2015 Firma otrzymała honorowy tytuł "Patent Demonstration Enterprises" w mieście
 • 2017 Firma wypuściła na rynek "Podstawę podłogową typu" Stop Kick Pop-Type "

Usługa

Przedsiębiorstwa istnieją dzięki klientom i rozwijają się przez klientów. Jesteśmy uczciwi i godni zaufania i uważamy klientów za partnerów wzrostu. Zawsze wymagamy od pracowników uczciwości, sumienności, utrzymywania się w końcu, aby rozwiązać prawdziwe problemy klientów.

Nasz zespół

Zostaw wiadomość